Недорогие цветы

Модератори: troeto4ie, osvita, Ната

Недорогие цветы

Повідомлення monroestahr 24 січня 2021, 17:40

Не знаете где заказать корзину с цветами? В таком случае, лично я настоятельно рекомендую посетить этот сайт https://buket-express.ua/catalog/korziny.html
monroestahr

Повідомлення: 2389

Re: Недорогие цветы

Повідомлення медведица 25 січня 2021, 15:29

Для меня выбирать цветы всегда просто наслаждении и делаю я это с большой радостью и удовольствием
медведица

Повідомлення: 7

Повідомлення Макасин 19 лютого 2021, 00:09

Еду во Львов и хочу одной девушке там подарить какой-то красивый букет, что вы мне можете посоветовать? Если ли сейчас какие-то красивые букеты, так что бы за него не было стыдно?
Макасин

Повідомлення: 63

Повідомлення dapar 19 лютого 2021, 01:02

Макасин написав:Еду во Львов и хочу одной девушке там подарить какой-то красивый букет, что вы мне можете посоветовать? Если ли сейчас какие-то красивые букеты, так что бы за него не было стыдно?

А ви десь бачили зараз не гарні букети, як на мене таких зараз просто не існує) Всі квіти гарні і щоб ви цій дівчині не подарували їй все одно буду дуже приємно, бо квіти це дуже ніжно і бо квіти це увага до дівчини. А дівчата дуже люблять увагу, це в нас просто в крові.
Звичайно це не означає, що треба дарувати аби що за двадцять гривень. Які б це не були квіти, але вони повинні дуже гарно виглядати, чи хоча б бути свіжими. А то дарує чоловік букет, а він вже через день просто пропадає вдома і що ж тоді робити?) Тільки сумувати)
Тому ваше завдання купити букет в гарно квітковому магазині. Наприклад це може бути букет ранукулюсів чи дуже популярний букет в вигляді снопа. Короче кажучи раджу купити щось не звичне, а не просто букет троянд.
Ось в цьому львівському квітковому магазині https://kvitna.ua/ Є дуже гарний вибір квітів, можна навіть купити букет в коробці. Дуже гарно виглядає і дівчина зрозуміє, що ви для неї старались і вибирали.
ЗображенняЗображення
dapar

Повідомлення: 30

Повернутись в Вітаємо з відкриттям форуму ДОН

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yandex [bot] і 1 гість