Скарга

На цьому форумі Ви можете задавати питання з роботи Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, надавати пропозиції та висловлювати скарги, якщо маєте

Модератори: troeto4ie, osvita, Ната

Скарга

Повідомлення Микола 10 жовтня 2018, 21:33

Шановний Олександре Анатолійовичу!
Звертається до Вас вчитель – пенсіонер з с. Мар’янівка Ширяївського району Одеської області, Житнюк Микола Іванович.
Звертаюсь, бо терпінню моєму настав кінець.
Прошу припинити свавілля і знущання над вчителями з боку завідуючого відділом освіти, молоді та спорту Ширяївської об’єднаної територіальної громади Шерена В.Ф., та в.о. директора КЗ «Мар’янівський ОК» Нирян Н.В.
Сьомого жовтня всі вчителі України святкували своє професійне свято. До дня вчителя багатьом вчителям було нараховано премію. Не обійшли стороною і вчителів Мар’янівської середньої школи. Кому нарахували 10% , кому 40%.
А ось учителю вищої категорії, Іваненко Анжелі Миколаївні, - 0%. На її запитання, чому так, в.о. директора школи Нирян Н.В. відповіла – так треба. І все. Коли вчитель звернулась до зав. відділом освіти Ширяївської громади, Шерена В.Ф., він відповів, що виплата проводилась згідно подання директора школи. При цьому характеристику вчительці видають відмінну. Адже вона лауреат районного конкурсу «Вчитель року-2016», її учні постійно перемагають на районних олімпіадах з біології та екології, неодноразово брали участь в обласних олімпіадах, роботи її учнів потрапили навіть в Київ. У вчителя Іваненко А.М. вже майже десять випускників закінчили біологічні факультети, стали вчителями біології. Це не враховуючи учнів, які стали лікарями та медсестрами. У 2018 році учні, яких навчала Анжела Миколаївна прекрасно справились з ЗНО по біології. У неї був найкращий результат по школах громади.
Але настало 1 вересня і розпочалось… Години природознавства та основ здоров’я віддали вчителю географії та «вчительці», яка взагалі має тільки бібліотечну освіту. У них по 20 – 22 години, а Іваненко залишили 18. І далі ось така історія з премією. Що чекати далі, звільнення?
До речі, колишнього директора школи, Шпата С.М. змусили написати заяву про звільнення з посади вчителя тільки за те, що він пожалівся на поведінку в.о. директора Нирян, яка в нетверезому стані розгулювала по школі. І ось учитель, якого дуже люблять учні та батьки, змушений покинути школу та працювати в м. Одеса різноробочим. Де ж справедливість?
З повагою: Микола Іванович Житнюк.
Зображення
Зображення
Зображення
Микола

 
Повідомлення: 1
З нами з: 10 жовтня 2018, 21:16

Повернутись в Питання, пропозиції, скарги


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron