Де краще купувати корм для собак?

На цьому форумі Ви можете задавати питання з роботи Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, надавати пропозиції та висловлювати скарги, якщо маєте

Модератори: troeto4ie, osvita, Ната

Де краще купувати корм для собак?

Повідомлення Макасин 23 листопада 2022, 14:52

Всім доброго дня. Нещодавно мені знайомий подарував цуценя німецької вівчарки. Хочу купити корм, який буде сприяти його здоровому росту. Шукаю надійний зоомагазин. Куди ви мені порекомендуєте звернутися?
Аватар користувача
Макасин

 
Повідомлення: 415
З нами з: 30 травня 2020, 15:36

Re: Де краще купувати корм для собак?

Повідомлення Mistika24 23 листопада 2022, 14:55

Доброго дня і вам. У мене теж вдома живе маленьке цуценя і завжди купую корм тільки в одному надійному зоомагазині. Там завжди все свіже. Якщо вас це зацікавило, пишіть. Залюбки вам допоможу.
Mistika24

 
Повідомлення: 201
З нами з: 21 січня 2021, 00:24

Re: Де краще купувати корм для собак?

Повідомлення Макасин 23 листопада 2022, 14:57

Дуже вам вдячний, що відповіли. Я нещодавно побував в одному зоомагазині. Але, чесно кажучи, він мені видався якимось підозрілим. Високі ціни, пачки від корму якісь пошарпані. Не став купувати. Підкажіть, будь-ласка, де купуєте ви? І який корм порадите?
Аватар користувача
Макасин

 
Повідомлення: 415
З нами з: 30 травня 2020, 15:36

Re: Де краще купувати корм для собак?

Повідомлення Mistika24 23 листопада 2022, 15:03

Я вам раджу звернутися до зоомагазину MasterZoo. Це надійний магазин товарів для тварин, якому я довіряю майже рік. Тут завжди великий вибір, ціни помірні, все якісне. Щодо вибору, зверніть увагу на сухий корм для цуценят Savory з індичкою та куркою. Він має дуже багато білків, містить в собі комплекс мінералів , пробіотикив і пребіотиків, які сприяють зміцненню імунітету тварини. Не має штучних ароматизаторів і барвників. Більше вибору корму для собак https://masterzoo.ua/ua/catalog/sobaki/korm-dlya-sobak/ ви можете побачити перейшовши за посиланням. Вам буде з чого обрати.
Зображення
Mistika24

 
Повідомлення: 201
З нами з: 21 січня 2021, 00:24

Re: Де краще купувати корм для собак?

Повідомлення Лилия 05 січня 2023, 13:27

Ребята, а может вы мне посоветуете хороший качественный корм для щенков?
Аватар користувача
Лилия

 
Повідомлення: 58
З нами з: 20 липня 2021, 16:54

Re: Де краще купувати корм для собак?

Повідомлення Татьяна Фоменко 08 січня 2023, 12:34

Лилия написав:Ребята, а может вы мне посоветуете хороший качественный корм для щенков?


Ну вообще вы можете разный пробовать и уже наблюдать, какой из кормов малыш будут есть с большим аппетитом. Даже у таки крох всё очень индивидуально и этот момент точно нужно учитывать)) Помню, когда у меня собака родила, так мы корм royal canin для щенков https://petslike.net/ru/category/sobaki/goduvannia/korm-dlia-shchenkov/brand-royal-canin покупали. Он хорошо подошёл, с большим аппетитом его щенки ели и всегда были энергичными и здоровенькими. И кстати взрослую собаку мы так же этой маркой кормим всегда. Так что можете пробовать
Аватар користувача
Татьяна Фоменко

 
Повідомлення: 72
З нами з: 18 липня 2021, 10:48

Re: Де краще купувати корм для собак?

Повідомлення Ilonka 21 січня 2023, 04:45

Макасин написав:Всім доброго дня. Нещодавно мені знайомий подарував цуценя німецької вівчарки. Хочу купити корм, який буде сприяти його здоровому росту. Шукаю надійний зоомагазин. Куди ви мені порекомендуєте звернутися?


Безумовно, якісний корм – запорука гарного самопочуття вашого домашнього улюбленця. Мені в цьому плані подобається корм для собак від виробника Carnilove https://mops.ua/brendi/carnilove/ Повністю натуральний, містить все необхідне для забезпечення збалансованого раціону харчування, багато смакових рішень. До речі, подивіться в зоомагазині Mops, консультанти завжди готові надати професійну допомогу в підборі. Я у них постійний покупець, все добре.

PS Доставка оперативна.
Аватар користувача
Ilonka

 
Повідомлення: 22
З нами з: 13 січня 2023, 19:15

Re: Де краще купувати корм для собак?

Повідомлення wolfsblade 11 березня 2023, 11:06

сайтсайтeyesvisionсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
wolfsblade

 
Повідомлення: 64543
З нами з: 13 листопада 2022, 16:51



Повернутись в Питання, пропозиції, скарги


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість