Вибір вчителя

На цьому форумі Ви можете задавати питання з роботи Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, надавати пропозиції та висловлювати скарги, якщо маєте

Модератори: troeto4ie, osvita, Ната

Вибір вчителя

Повідомлення Пономаренко Даниил 16 травня 2023, 13:39

Які рекомендації ви можете дати щодо вибору вчителя для вивчення ділової англійської мови? Чи можливо варто знайти спеціальні курси?
Пономаренко Даниил

 
Повідомлення: 87
З нами з: 15 серпня 2022, 10:17

Re: Вибір вчителя

Повідомлення Діана Гнатюк 24 травня 2023, 11:58

Для вибору вчителя для вивчення ділової англійської мови рекомендую звернути увагу на кваліфікацію та досвід вчителя. Перевірте, чи має він відповідну освіту та сертифікати. Також варто оцінити його роботу з попередніми студентами та з'ясувати, чи спеціалізується він на діловій англійській. Додатково, спеціальні курси можуть бути корисними для систематичного та структурованого вивчення ділової англійської. Сайт https://speak-up.com.ua/programs/business пропонує програми з бізнес-англійської, які можуть задовольнити ваші потреби. Ознайомтеся з цими програмами та зверніть увагу на їх зміст, тривалість та рейтинги користувачів. Це допоможе вам знайти найбільш слушний курс для вашої мети.
Діана Гнатюк

 
Повідомлення: 109
З нами з: 15 серпня 2022, 11:12

Re: Вибір вчителя

Повідомлення Юрченко Алина 29 травня 2023, 09:40

Рекомендую звернути увагу на викладачів зі спеціалізацією у діловій англійській. Перевірте їх досвід та кваліфікацію. Спеціальні курси можуть бути корисними, оскільки фокусуються на практичних навичках.
Юрченко Алина

 
Повідомлення: 33
З нами з: 15 серпня 2022, 11:20


Повернутись в Питання, пропозиції, скарги


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron